На Львівщині побудували найбільшу в Україні дахову СЕС для власного споживання підприємства

На Львівщині, у місті Радехів запрацювала найбільша в Україні дахова сонячна електростанція, для власного споживання підприємства.

Про це повідомляє компанія, яка є партнером по поставці та монтажу обладнання - RAYTON.

«Так, місяць тому на Львівщині, в місті Радехів запрацювала найбільша в Україні дахова сонячна електростанція для власного споживання підприємства. Підприємства, що поєднало два абсолютно різних напрямки виробництва. Так, ТОВ «Мебель-Сервіс» займається виготовленням меблів, а ТОВ «Радехів Біо Фарм» розведенням і вирощуванням свиней. Ще до початку війни було прийнято рішення про перехід на альтернативне енергоспоживання та встановлення власної сонячної електростанції. Партнером по поставці та монтажу обладнання стала компанія RAYTON», - вказали в компанії.

Дахова сонячна електростанція у Радехові, Львівська область

Потужність встановленої дахової СЕС – 725 кВт, дял реалізації проєкту задіяли 1331 сонячних панелей Trina, 6 інверторів та система моніторингу Huawei. Період окупності цієї СЕС оцінюють в 3 роки.

«Також, важливим аспектом встановлення сонячної електростанції є те, що це є прямим виконанням указу президента України від 2021 року, щодо старту проекту про розвиток відновлюваних джерел енергії «Зелена країна». І особливо враховуючи той факт, що це експортоорієнтована компанія, яка планує збільшувати обсяги реалізації продукції за кордон. А більшість європейських партнерів віддають перевагу для співпраці виробництвам, що заміщують частину енергоспоживання зеленою енергетикою», - додають в RAYTON.

Як вказують в компанії, це не перший проєкт СЕС для власного споживання в Україні. Так, раніше вже були реалізовані схожі проекти на таких об’єктах як: пивзавод Уманьпиво, Бердичівський пивоварний завод, підприємство Панда, що льє воду «Караван», автозаправочні комплекси Окко, і багатьох інших, що вирішили побудувати сонячні електростанції виключно для власного споживання.

15:57 / 28 липня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події