Міністри енергетики ЄС узгодили приєднання України в ENTSO-E – Кабмін

Міністри енергетики Європейського Союзу узгодили приєднання української енергосистеми в ENTSO-E. Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні – повідомляють в Кабінеті Міністрів України.

«Сьогодні 28 лютого міністри енергетики ЄС на спільній нараді погодили приєднання української енергосистеми до об’єднаної енергомережі континентальної Європи», - вказують в Кабміні.

Як зазначили в Кабміні, Уряд та «Укренерго» звернулись до наших партнерів в ЄС, щоб терміново та невідкладно синхронізувати українські та європейські мережі.

«Це необхідно, щоб застрахувати Україну та ЄС від руйнівних наслідків, які можливі у випадку атак Росії на українські електростанції та електроенергетичну інфраструктуру. Ми вдячні міністрам енергетики Євросоюзу і комісару Сімпсон за підтримку в цей непростий для України час», - зазначили в Кабміні.

Як повідомлялося раніше, Міністр енергетики України Герман Галущенко звернувся до європейських партнерів щодо якнайшвидшої інтеграції української енергосистеми з ENTSO-E. 

Також, сьогодні, 28 лютого, Президент України Володимир Зеленський підписав заявку України на членство в Європейському Союзі. 

 

21:46 / 28 лютого 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події