Мінфін відніс «Енергоринок» та держшахти до підприємств з найбільшими фіскальними ризиками

Міністерство фінансів 23 липня опублікувало перелік державних підприємств з найбільшими фінансовими ризиками. В цей список потрапило ДП «Енергоринок», а також 12 компаній, які знаходяться під управлінням Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

До останніх належать наступні підприємства: «Енергоатом», «Укренерго», «Укргідроенерго», «Регіональні електричні мережі» та 8 вугільних підприємств – «Лисичанськвугілля», «Селідуголь», «Львіввугілля», «Мирноградвугілля», «Первомайськвугілля», «Шахтоуправління «Південно-донбаське №1» , «Торецквугілля», «Шахта ім. Сургая». 

10:43 / 24 липня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події