Мінфін відніс «Енергоринок» та держшахти до підприємств з найбільшими фіскальними ризиками

Міністерство фінансів 23 липня опублікувало перелік державних підприємств з найбільшими фінансовими ризиками. В цей список потрапило ДП «Енергоринок», а також 12 компаній, які знаходяться під управлінням Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

До останніх належать наступні підприємства: «Енергоатом», «Укренерго», «Укргідроенерго», «Регіональні електричні мережі» та 8 вугільних підприємств – «Лисичанськвугілля», «Селідуголь», «Львіввугілля», «Мирноградвугілля», «Первомайськвугілля», «Шахтоуправління «Південно-донбаське №1» , «Торецквугілля», «Шахта ім. Сургая». 

10:43 / 24 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події