Міненерго пропонує у 2021р зобов’язати всю генерацію укладати двосторонні договори лише на біржах

Міністерство енергетики пропонує у 2021р ввести зобов’язання для всіх генеруючих компаній (з приватними включно) продавати електроенергію за двосторонніми контрактами виключно через електронні біржові майданчики. Про це 26 листопада під час брифінгу повідомив в. о. міністра Юрій Бойко.

«Треба створити однакові умови роботи для виробників державного і приватного сектору, і передбачити торгівлю електричною енергією на двосторонніх договорах виключно через електронні площадки, тобто біржі. Чи це буде на старті одна біржа, чи це буде декілька – це вже не принципово», - сказав він.

За словами Бойко, в такому випадку торгівля буде відбуватися за прозорими правилам і з зрозумілою логікою ціноутворення для всіх виробників.

«Це автоматично створить конкуренцію на решті сегментів, цей крок підтримується як нашими іноземними консультантами, так і цілим рядом народних депутатів (в повному складі профільного комітету (парламенту – ред.)», - додав Бойко.

12:12 / 26 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події