Міненерго пропонує переглянути Нацплан зі скорочення викидів

Міністерство енергетики України пропонує переглянути Національний план зі скорочення викидів від великих спалювальних установок з питання реалістичності завдань плану та заміни старих генеруючих потужностей новими екологічними.

Про це заявив заступник Міністра енергетики Максим Немчинов на комітетських слуханнях щодо скорочення викидів забруднюючих речовин у повітря в Україні.

«У нас є пропозиції з точки зору перегляду Нацплану щодо його реалістичності і заміни певних обсягів генеруючої потужності більш екологічно чистими. Немає сенсу модернізувати старі енергоблоки, які вже ніколи не будуть ефективними, замість них необхідно будувати нові – екологічно чисті маневрові блоки», - сказав Немчинов.

Також заступник міністра додав, що для реалізації екологічної модернізації Україна потребує €4,13 млрд.

Немчинов наголосив на необхідності чіткого визначення напрямків та механізму фінансування в рамках еко-модернізації.

За словами заступника, Міненерго має 3 варіанти механізмів фінансування екологічної модернізації енергетичного сектору, які планує найближчим часом представити Кабінету міністрів.

14:22 / 19 січня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події