Міненерго підтримало ініціативу кредитування «Центренерго» за рахунок державних банків

Міністерство енергетики підтримало ініціативу кредитування ПАТ «Центренерго» за рахунок державних банків, для фінансового оздоровлення підприємства.

Про це 7 липня стало відомо з опублікованих даних на порталі Міненерго.

«Ми готові бути медіаторами у таких перемовинах, проте умови залучення кредитів мають бути чітко сформульовані», -зазначила в.о. Міністра Ольга Буславець у ході наради в Міненерго, на якій представники «Центренерго» висловили намір залучити кредити державних банків для фінансового оздоровлення підприємства.

Повідомляється, що на друге півріччя ПАТ «Центренерго» потребує орієнтовно 2,4 млн тонн вугільної продукції. З яких державними шахтами може бути забезпечено лише близько половини від необхідного обсягу. Решту ПАТ «Центренерго» має можливість закуповувати у вітчизняних виробників по конкурентним цінам.

12:58 / 7 липня 2020

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події