Мирон Фірман залишає «Укргазвидобування»

Мирон Фірман залишає посаду директора з питань геології АТ «Укргазвидобування» (УГВ). Про це повідомляє прес-служба УГВ на Facebook сторінці.

За словами УГВ, у межах трансформації НАК «Нафтогаз України» вдосконалює внутрішні процеси та організаційну структуру ключових функцій. Для реалізації стратегії з нарощення ресурсної бази компанія об’єднує напрями геології, моделювання та розробки родовищ, і зосереджує їх на рівні дивізіону «Розвідка і Видобування».

«Дякую Мирону Андрійовичу за внесок, який він зробив у розвиток геологічної функції компанії. Команда під його керівництвом зробила якісний ривок у розвитку ресурсної бази. Реалізовані проекти дали змогу компанії утримувати видобуток і говорити про майбутнє нарощення ресурсної бази. Щиро бажаю подальшого кар’єрного і професійного розвитку», – зазначив директор «Розвідка та видобування» Нафтогазу Олександр Романюк.

«Робота в найбільшій газовидобувній компанії – це амбіційні виклики, високий рівень відповідальності. Усі досягнення стали можливими лише завдяки злагодженій роботі нашої команди. Без сумніву можу сказати, що в Укргазвидобуванні працюють найкращі нафтогазові фахівці в Україні. Вдячний можливості працювати разом і втілювати масштабні проекти, що вплинули на розвиток газовидобувної галузі країни. Сподіваюся, що всі поставлені компанією цілі будуть досягнуті», – розповів Мирон Фірман.

Як повідомляло ExPro, Санжар Жаркешов очолив напрямок розвідки та розробки газових родовищ УГВ.

10:15 / 14 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події