«Миколаївгаз» підготувався до зими

АТ "Миколаївгаз" завершив підготовку до опалювального сезону.

Для безперебійної доставки газу під час осінньо-зимового періоду, газовики провели модернізацію та редизайн мереж, здійснили заміну і ремонт газового обладнання.

У рамках виконання Інвестиційної програми, фахівці «Миколаївгазу» замінили у Миколаївській області 22 застарілих ШГРП на нові сучасні шкафні виробництва РГК Production.

Також проведено реконструкцію 319 будинкових регуляторів тиску газу (КБРТ) та ремонт і заміну понад 10 км газопроводів у Вітовському, Снігурівському, Новоодеському та Врадієвському районах.

Окрім виконання Інвестиційної програми, АТ «Миколаївгаз» реалізує й інші проекти. Так, компанія здійснила реконструкцію та оновлення газової системи «Теплокомуненерго». Проведено реконструкцію вузлів обліку газу з прокладанням внутрішнього газопроводу високого тиску до газовикористовуючого обладнання (котлів). Роботи виконувались максимально швидко та якісно, аби споживачі вчасно та безпечно отримали тепло у свої оселі.

«Обсяг робіт та їх фінансування щороку зростають через поступове зношення мереж. Здійснення найбільш складних робіт, які вимагають тимчасового припинення розподілу газу, компанія завжди планує на літо. Ми вдячні нашим клієнтам за розуміння, адже від цих робіт залежить безперебійне та безаварійне газопостачання, що особливо важливе саме в опалювальний період», - говорить директор з капітального будівництва Світлана Симчич.

Загалом у 2021р інвестиції у газорозподільні мережі Миколаївщини складають близько 60 млн грн.

Інвестиційна програма затверджується, виходячи з принципів довгострокової стратегії компанії, а всі заходи спрямовані на підвищення надійності й безпеки експлуатації газорозподільної системи області.

14:05 / 12 жовтня 2021

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події