McKinsey напише нову стратегію для «Укргазвидобування» за 67,8 млн грн

29 листопада на сайті Prozorro ТОВ «McKinsey & Company Україна» здобуло перемогу в тендері від АТ«Укргазвидобування» на консалтингові послуги щодо оновлення стратегії Товариства на суму  €2,1 млн.
Строк надання послуг з 03 вересня 2018 до 02 вересня 2019.
В аукціоні брала участь тільки одна компанія.
На сайті Prozorro, дати оголошення закупівлі не зазначають, а з протоколу розкриття відомо, що тільки через 2,5 місяців після проведення та ухвалення на засіданні тендерного комітету, прийняти пропозицію компанії «McKinsey & Company Україна» за відсутності конкуренції та альтернативи.

Довідка EXPRO:
 McKinsey & Company - міжнародна консалтингова компанія, що спеціалізується на вирішенні завдань, пов'язаних зі стратегічним управлінням. 
В Україні компанія представлена організацією ТОВ «McKinsey & Company Україна» (керівник:  Массауд Жордж). Це вже другий державний тендер, виграний даною компанією, перший - був наприкінці 2017р від АТ "Ощадбанк" на управлінські послуги за €0,5 млн 
 

11:23 / 30 листопада, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події