McKinsey напише нову стратегію для «Укргазвидобування» за 67,8 млн грн

29 листопада на сайті Prozorro ТОВ «McKinsey & Company Україна» здобуло перемогу в тендері від АТ«Укргазвидобування» на консалтингові послуги щодо оновлення стратегії Товариства на суму  €2,1 млн.
Строк надання послуг з 03 вересня 2018 до 02 вересня 2019.
В аукціоні брала участь тільки одна компанія.
На сайті Prozorro, дати оголошення закупівлі не зазначають, а з протоколу розкриття відомо, що тільки через 2,5 місяців після проведення та ухвалення на засіданні тендерного комітету, прийняти пропозицію компанії «McKinsey & Company Україна» за відсутності конкуренції та альтернативи.

Довідка EXPRO:
 McKinsey & Company - міжнародна консалтингова компанія, що спеціалізується на вирішенні завдань, пов'язаних зі стратегічним управлінням. 
В Україні компанія представлена організацією ТОВ «McKinsey & Company Україна» (керівник:  Массауд Жордж). Це вже другий державний тендер, виграний даною компанією, перший - був наприкінці 2017р від АТ "Ощадбанк" на управлінські послуги за €0,5 млн 
 

11:23 / 30 листопада, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події