«Львіввугілля» проводить тендер для комплексної дегазації шахти «Степова»

ДП «Львіввугілля» з 15 серпня по 17 вересня проводить прийом заявок від потенційних постачальників систем контролю за параметрами шахтної атмосфери (вмісту метану), а також для виконання робіт з комплексної дегазації шахти «Степова» (з можливістю передачі даних та аварійного відключення).

Про це йдеться у повідомленні компанії, яке розміщене на порталі публічних закупівель zakupki.prom.ua. Очікувана вартість робіт та обладнання становить 10,9 млн грн. Проведення аукціону заплановане на 23 жовтня. Період поставки обладнання – до 31 грудня 2018р.

Як повідомлялося раніше, на початку березня 2017р на шахті «Степова» стався вибух, в результаті якого загинуло 8 шахтарів та ще 23 людей було поранено. На місце аварії негайно вилетів прем’єр-міністр Володимир Гройсман, пізніше уряд доручив провести перевірку. В кінці січня 2018р прокуратура Львівської обл з посиланням на результати гірничо-технологічної експертизи заявила, що вибух стався через незадовільний технічний стан вентиляційного та електромеханічного обладнання, що призвело до накопичення метаноповітряної вибухонебезпечної суміші.

17:47 / 20 серпня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події