«Львіввугілля» проводить тендер для комплексної дегазації шахти «Степова»

ДП «Львіввугілля» з 15 серпня по 17 вересня проводить прийом заявок від потенційних постачальників систем контролю за параметрами шахтної атмосфери (вмісту метану), а також для виконання робіт з комплексної дегазації шахти «Степова» (з можливістю передачі даних та аварійного відключення).

Про це йдеться у повідомленні компанії, яке розміщене на порталі публічних закупівель zakupki.prom.ua. Очікувана вартість робіт та обладнання становить 10,9 млн грн. Проведення аукціону заплановане на 23 жовтня. Період поставки обладнання – до 31 грудня 2018р.

Як повідомлялося раніше, на початку березня 2017р на шахті «Степова» стався вибух, в результаті якого загинуло 8 шахтарів та ще 23 людей було поранено. На місце аварії негайно вилетів прем’єр-міністр Володимир Гройсман, пізніше уряд доручив провести перевірку. В кінці січня 2018р прокуратура Львівської обл з посиланням на результати гірничо-технологічної експертизи заявила, що вибух стався через незадовільний технічний стан вентиляційного та електромеханічного обладнання, що призвело до накопичення метаноповітряної вибухонебезпечної суміші.

17:47 / 20 серпня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події