«Львіввугілля» проводить тендер для комплексної дегазації шахти «Степова»

ДП «Львіввугілля» з 15 серпня по 17 вересня проводить прийом заявок від потенційних постачальників систем контролю за параметрами шахтної атмосфери (вмісту метану), а також для виконання робіт з комплексної дегазації шахти «Степова» (з можливістю передачі даних та аварійного відключення).

Про це йдеться у повідомленні компанії, яке розміщене на порталі публічних закупівель zakupki.prom.ua. Очікувана вартість робіт та обладнання становить 10,9 млн грн. Проведення аукціону заплановане на 23 жовтня. Період поставки обладнання – до 31 грудня 2018р.

Як повідомлялося раніше, на початку березня 2017р на шахті «Степова» стався вибух, в результаті якого загинуло 8 шахтарів та ще 23 людей було поранено. На місце аварії негайно вилетів прем’єр-міністр Володимир Гройсман, пізніше уряд доручив провести перевірку. В кінці січня 2018р прокуратура Львівської обл з посиланням на результати гірничо-технологічної експертизи заявила, що вибух стався через незадовільний технічний стан вентиляційного та електромеханічного обладнання, що призвело до накопичення метаноповітряної вибухонебезпечної суміші.

17:47 / 20 серпня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події