Луганщина залишилась повністю без світла – Сергій Гайдай

Луганська область залишилась повністю без електропостачання, було знеструмлено останню велику підстанцію.

Про це 18 травня повідомив очільник Луганської адміністрації Сергій Гайдай.

«Близько години тому зникло світло в тих домівках області, де воно ще залишалося. Поблизу Лисичанська точаться активні бойові дії, є влучання в лінію електропередачі напругою 220 кВ. Росіяни знеструмили та пошкодили останню потужну електропідстанцію. Руйнування дуже серйозні. Ремонт неможливий до припинення бойових дій», - повідомив очільник Луганщини Сергій Гайдай о 15 годині 18 травня.

Вчора, 17 травня, в Луганській облдержадміністрації повідомляли про те, що зі світлом залишався тільки 1 населений пункт із 42 підконтрольних.

«Дещо стабільна, якщо можна так казати, ситуація із газопостачанням. Після того, як росіяни влучили у магістральний газопровід поблизу Сєвєродонецька, який відремонтувати вкрай складно, із блакитним паливом залишилися лише близько 21 тисячі споживачів із п’яти населених пунктів. У двох з них газ є лише в деяких районах. Водопостачання, нехай із перервами, протягом тривалого періоду залишалося в Сєвєродонецьку, допоки було світло. Більше тижня вода відсутня і там, як і по всій області. 24 тонни води розвезли рятувальники лише 16 травня. Люди тримаються», - повідомляв Гайдай.

За даними Міністерства енергетики, станом на 18 травня знеструмленими залишаються 117,5 тис споживачів у Луганській області.

17:51 / 18 травня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події