Ладижинська ТЕС завершила ремонт першого енергоблоку та збільшила його потужність до 280 МВт

Ладижинська ТЕС (Вінницька обл), яка входить в структуру компанії «ДТЕК Енерго», завершила капітальний ремонт першого енергоблоку, в результаті чого була збільшена його потужність з 190 до 280 МВт, а також проведена реконструкція електрофільтру, яка дозволила скоротити викиди в атмосферу забруднюючих речовин в 3,7 рази. За інформацією компанії, загальний обсяг інвестицій в даний проект склав 148,8 млн грн, тривалість робіт становила 6 місяців.

«За цей час була оновлена ​​турбіна енергоблоку, димоходи, запалювальні апарати. В результаті потужність енергоблоку зросла з 190 до 280 МВт, що дозволить станції видавати більше електроенергії в енергосистему України. Окрему увагу компанії в ході проекту було приділено зниженню викидів в навколишнє середовище. 29,3 млн грн від загального обсягу інвестицій було направлено на реконструкцію електрофільтру. Завдяки цьому концентрація пилу в димових газах скоротилася в 3,7 рази і відповідає проектним показникам», - йдеться у повідомленні.

Частина коштів, які були витрачені на покращення екологічних показників роботи станції, були отримані за рахунок раніше сплаченого «ДТЕК Енерго» екоподатку в бюджет Вінницької області та м. Ладижин. З обласного та міського бюджетів на перший етап реконструкції було виділено 20,9 млн грн.

«Наша компанія за 2012-2017рр заплатила 667 млн ​​грн екологічного податку у Вінницькій області - а це еквівалент установки електрофільтрів на п'яти енергоблоках Ладижинської ТЕС… Ми продовжимо співпрацю з владою області в такому форматі. Успішна реалізація першого проекту показує, що його можна поширити по всій країні», - зазначив генеральний директор «ДТЕК Енерго» Дмитро Сахарук.

Другий етап реконструкції електрофільтрів на Ладижинської ТЕС запланований на 2019р. Загальна вартість реконструкції буде становити 82,3 млн грн. Повна реалізація проекту дозволить знизити рівень викидів забруднюючих речовин до європейських норм.

10:51 / 12 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події