Ладижинська ТЕС завершила ремонт першого енергоблоку та збільшила його потужність до 280 МВт

Ладижинська ТЕС (Вінницька обл), яка входить в структуру компанії «ДТЕК Енерго», завершила капітальний ремонт першого енергоблоку, в результаті чого була збільшена його потужність з 190 до 280 МВт, а також проведена реконструкція електрофільтру, яка дозволила скоротити викиди в атмосферу забруднюючих речовин в 3,7 рази. За інформацією компанії, загальний обсяг інвестицій в даний проект склав 148,8 млн грн, тривалість робіт становила 6 місяців.

«За цей час була оновлена ​​турбіна енергоблоку, димоходи, запалювальні апарати. В результаті потужність енергоблоку зросла з 190 до 280 МВт, що дозволить станції видавати більше електроенергії в енергосистему України. Окрему увагу компанії в ході проекту було приділено зниженню викидів в навколишнє середовище. 29,3 млн грн від загального обсягу інвестицій було направлено на реконструкцію електрофільтру. Завдяки цьому концентрація пилу в димових газах скоротилася в 3,7 рази і відповідає проектним показникам», - йдеться у повідомленні.

Частина коштів, які були витрачені на покращення екологічних показників роботи станції, були отримані за рахунок раніше сплаченого «ДТЕК Енерго» екоподатку в бюджет Вінницької області та м. Ладижин. З обласного та міського бюджетів на перший етап реконструкції було виділено 20,9 млн грн.

«Наша компанія за 2012-2017рр заплатила 667 млн ​​грн екологічного податку у Вінницькій області - а це еквівалент установки електрофільтрів на п'яти енергоблоках Ладижинської ТЕС… Ми продовжимо співпрацю з владою області в такому форматі. Успішна реалізація першого проекту показує, що його можна поширити по всій країні», - зазначив генеральний директор «ДТЕК Енерго» Дмитро Сахарук.

Другий етап реконструкції електрофільтрів на Ладижинської ТЕС запланований на 2019р. Загальна вартість реконструкції буде становити 82,3 млн грн. Повна реалізація проекту дозволить знизити рівень викидів забруднюючих речовин до європейських норм.

10:51 / 12 липня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події