KNESS за €5 млн запустила у Вінниці завод з виробництва сонячних панелей

Група компаній KNESS Group запустила у Вінниці першу чергу заводу з виробництва сонячних панелей KNESS PV, який щорічно зможе випускати сонячні панелі загальною потужністю 200 МВт, сума інвестицій в проект склала €5 млн. Як передає кореспондент ExPro, про це повідомив генеральний директор KNESS Group Сергій Шакалов під час запуску заводу.

«Запуск заводу KNESS PV є знаковою подією ще й тому, що з появою промислового виробництва українських сонячних панелей Україна матиме всі 100% своїх власних основних комплектуючих сонячних електростанцій. Це ставить нас в один ряд із розвинутим країнами. Також це питання енергетичної безпеки країни», - заявив Шакалов.

Завод площею 6600 кв м будувався один рік. Згідно проекту, виробничі лінії заводу дозволяють виробляти різні типи сучасних панелей - рамкові та безрамкові типу «скло-скло» з кількістю ячейок 60 та 72 од. Їх номінальна потужність від 270 до 370 Вт. За словами директора, на підприємстві збираються готові панелі з фотоелементів, які закуповуються за кордоном. Компанія очікує, що вкладені інвестиції окупляться за 7 років. Панелі відповідають світовим вимогам.

Друга черга заводу (з щорічним випуском панелей загальною потужністю 200 МВт) буде введена в експлуатацію впродовж 2019р.

Відкриття заводу забезпечить 120 робочих місць.

KNESS Group - група компаній, яка розробляє та втілює проекти відновлювальної та традиційної енергетики. На данний момент, групою побудовано 47 СЕС загальною потужністю 468 МВт.

13:58 / 5 лютого 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події