Китайська Jereh Oil & Gas поставить для УГВ три газогенератори за 134 млн грн

Jereh Oil & Gas Engineering Corporation (Китай) здобула перемогу в обох лотах тендеру АТ «Укргазвидобування» на закупівлю трьох газогенераторів сукупною вартістю 133,7 млн грн (з ПДВ). Про це повідомлялося в системі Prozorro, а також в наших періодичних виданнях для підписників EXPRO Gas&Oil Daily PROCUREMENT та EXPRO Gas&Oil Weekly.

Компанія Jereh стала переможчем в наступних лотах:

  • Лот №1 - Газоперекачувальний агрегат (ГПА) на базі поршневого компресора з приводом від газопоршневого двигуна в кількості одного комплекту для реконструкції ДКС-Комарно (ГПУ «Львівгазвидобування») з ціновою пропозицією 66 млн грн.
  • Лот №2 - Газоперекачувальний агрегат (ГПА) на базі поршневого компресора з приводом від газопоршневого двигуна в кількості двох комплектів для облаштування Вишневського ГКР та будівництва МДКС (ГПУ «Шебелинкагазвидобування») з ціновою пропозицією 67,7 млн грн.

Строк поставки газогенераторів: не більше 270 календарних днів але не пізніше 31 грудня 2022р.

Предметом закупівлі, окрім безпосередньо комплектів ГПА також є: запчастини на два роки експлуатації ГПА, навчання обслуговуючого персоналу, шефмонтажні та пусконалагоджувальні роботи, і технічне обслуговування ГПА та його основних вузлів (двигун, компресор та інше) протягом перших двох років експлуатації.

В аукціонах обох лотів окрім компанії-переможця(Jereh Oil & Gas Engineering Corporation) брали участь ТОВ «Армко Інжиніринг» і Honghua International Co, запропонувавши менш вигідні пропозиції.

А підприємства: «Сумське машинобудівне науково виробниче об’єднання – Інжиніринг» та румунське Euro Gas Systems S.r.l. були недопущені до аукціонів торгів через відсутність повного пакету необхідних документів відповідно до вимог тендерної документації.

15:51 / 16 листопада 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події