«Казатомпром» виграв тендер «Енергоатому» на поставку уранового концентрату у 2019р

Казахська національна компанія «Казатомпром» виграла тендер ДП «НАЕК «Енергоатом» на поставку обсягу уранового оксидного концентрату у 2019р. Про це в коментарі для EXPRO повідомив президент «Енергоатому» Юрій Недашковський.

«Є переможець - це казахська компанія «Казатомпром», - сказав Недашковський. Обсяг поставок голова української компанії не уточнив. За його словами, іншу частину уранового концентрату «Енергоатом» планує придбати в українського виробника «Східного гірничо-збагачувального комбінату».

«Частину ми будемо купувати в них («Казатомпрому» - ред.), іншу частину ми будемо закуповувати у нашого «Східного ГЗК», - сказав він, додавши, що на сьогодні сторони ведуть переговори щодо обсягу поставки.

«Вони просять більше щоб було 1100 т, ми пропонуємо їм 970 т. Ми зараз узгоджуємо обсяг», - зазначив Недашковський, додавши, що «Енергоатом» очікує на перегляд ціни на урановий концентрат в тарифі на відпуск електроенергії.

«Ціна $75/кг, яка закладена в тарифі, вона звичайно дуже низька для Східного ГЗК. Таке значення дозволяє просто не зупинити виробництво. Ми чекаємо все-таки перегляду методики, яку затвердила НКРЕКП для того, щоб врахувати той факт, що українські уранові родовища відносяться до третьої категорії і там собівартість $80-130/кг і вона ніяк не може бути $75», - зазначив президент «Енергоатому».

Як повідомлялося, декілька місяців тому «Енергоатом» оголосив тендер на купівлю 1200т уранового концентрату.

11:31 / 7 листопада 2018

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події