KATT Gmbh поставить гідравлічні підіймачі для «Укргазвидобування» на суму 95 млн грн

16 жовтня KATT Gmbh здобуло перемогу в тендері від АТ «Укргазвидобування», на закупівлю 5 комплектів каротажних гідравлічних підіймачів в асортименті, на суму 95 млн грн (з ПДВ). Строк поставки товару розрахований не пізніше 45 тижнів з дати укладання договору, але не більше ніж 180 календарних днів з моменту передплати.

Перед початком аукціону, очікувана сума тендеру складала 135 млн грн (з ПДВ). В аукціоні приймали участь ТОВ «Хім-Тех», KATT Gmbh та KOLLER Maschinen- und Anlagenbau Gmbh. Першим претендентом на тендер було ТОВ «Хім-Тех», але рішення щодо перемоги було скасоване. Наступним претендентом була німецька компанія KATT Gmbh, яка і перемогла з пропозицією 95 млн грн.

У грудні минулого року, «Укргазвидобування» вже проводило аукціон на закупівлю 3 комплектів каротажних гідравлічних підіймачів, на суму 84 млн грн (з ПДВ). На тендер претендували ПрАТ «Автотранспортник», ТОВ «Акфілд» та KOLLER Maschinen- und Anlagenbau Gmbh. Після проведення аукціону, головним претендентом на тендер стало ТОВ «Акфілд», з пропозицією 63 млн грн (з ПДВ). Компанія і досі очікує офіційного рішення, щодо одержання перемоги в тендері.

11:36 / 18 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події