KATT Gmbh поставить гідравлічні підіймачі для «Укргазвидобування» на суму 95 млн грн

16 жовтня KATT Gmbh здобуло перемогу в тендері від АТ «Укргазвидобування», на закупівлю 5 комплектів каротажних гідравлічних підіймачів в асортименті, на суму 95 млн грн (з ПДВ). Строк поставки товару розрахований не пізніше 45 тижнів з дати укладання договору, але не більше ніж 180 календарних днів з моменту передплати.

Перед початком аукціону, очікувана сума тендеру складала 135 млн грн (з ПДВ). В аукціоні приймали участь ТОВ «Хім-Тех», KATT Gmbh та KOLLER Maschinen- und Anlagenbau Gmbh. Першим претендентом на тендер було ТОВ «Хім-Тех», але рішення щодо перемоги було скасоване. Наступним претендентом була німецька компанія KATT Gmbh, яка і перемогла з пропозицією 95 млн грн.

У грудні минулого року, «Укргазвидобування» вже проводило аукціон на закупівлю 3 комплектів каротажних гідравлічних підіймачів, на суму 84 млн грн (з ПДВ). На тендер претендували ПрАТ «Автотранспортник», ТОВ «Акфілд» та KOLLER Maschinen- und Anlagenbau Gmbh. Після проведення аукціону, головним претендентом на тендер стало ТОВ «Акфілд», з пропозицією 63 млн грн (з ПДВ). Компанія і досі очікує офіційного рішення, щодо одержання перемоги в тендері.

11:36 / 18 жовтня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події