Кабмін включив будівництво 6-го блоку Слов’янської ТЕС у перелік пріоритетних проєктів

Кабінет міністрів включив будівництво нового (№6) енергоблоку Слов’янської ТЕС, яка входить до складу ПАТ «Донбасенерго», у перелік пріоритетних для держави інвестиційних проєктів на період 2020-2023рр. Про це 19 листопада повідомив прес-центр генеруючої компанії.

Таке рішення дозволить розглянути можливість першочергового фінансування пріоритетних проєктів як, у т. ч. шляхом залучення приватних інвестиційних ресурсів, кредитних коштів тощо, а також дасть змогу ефективно використати ресурси держави та бізнесу для реалізації проекту.

За даними прес-центру, будівництво блоку №6 Слов’янської ТЕС планується здійснювати як за рахунок кредитних, так і власних коштів компанії.

Як повідомляло агентство ExPro, 20 грудня 2018р компанія «Донбасенерго» уклала інвестиційний договір з китайською компанією Dongfang Electric International Corporation, який передбачає реконструкцію енергоблока №6 Слов’янської ТЕС загальною вартістю $684,3 млн.

Проектом передбачено розділення енергоблоку №6 на два нові сучасні енергоблоки №6 A та №6 B потужністю 330 МВт кожний за технологією циркулюючого киплячого шару. Дані блоки будуть використовувати вугілля газової марки та будуть мати ККД на рівні 42%, що значно перевищує типовий показник для існуючого в Україні парку енергоблоків ТЕС.

В кінці березня 2020р компанія «Донбасенерго» залучила аудиторську компанію Ernst&Young для супроводу проекту та залучення фінансування.

Генеруюча компанія зазначала, що будівництво нового блоку продовжить ресурс ТЕС на 40 років, створить 1500 робочих місць та нові маневрові потужності. Новий енергоблок буде відповідати всім технічним вимогам ENTSO-E, екологічним вимогам законодавства України та вимогам європейських директив з охорони навколишнього природного середовища.

11:01 / 20 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події