Кабмін утворив робочу групу для підготовки до створення Національної біржі капіталу і товарів NEXT-UA

Кабінет міністрів прийняв постанову про створення робочої групи, яка має розробити план створення в Україні Національної біржі капіталу і товарних ринків (в тому числі енергоносіїв) NEXT-UA.

Як повідомляє прес-центр Кабміну, відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду 1 вересня 2021р.

«Метою робочої групи є створення в Україні національного механізму біржової торгівлі на ринках капіталу та організованих товарних ринках – NEXT-UA, як інтегрованої універсальної інфраструктури, що включатиме торговельний, кліринговий та розрахунковий функціонал. Йдеться про торгівлю різними активами, включно з цінними паперами (як державними, так і корпоративними) та товарними деривативами (продукцією енергетичного та аграрного ринку)», - йдеться у повідомленні.

Співголовами Робочої групи визначено Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економіки України (Олексій Любченко), заступника Голови Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні та заступника директора Агентства США з міжнародного розвитку, які затверджуватимуть персональний склад робочої групи.

За інформацією Міністерства економіки, у 2020р обсяг торгів облігаціями внутрішньої державної позики склав 329,8 млрд грн (98,3% від усього фондового ринку України), корпоративними облігаціями – 0,9 млрд грн та акціями – 0,6 млрд грн.

16:12 / 2 вересня 2021

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події