IHS Markit представила топ 10 країн для інвестицій у відновлювані джерела енергії

Британське аналітичне агентство IHS Markit опублікувало свій рейтинг 10 найпривабливіших глобальних ринків у сфері відновлюваної енергії, заснований на показниках інвестиційної впевненості та простоті будівництва.

Відповідний рейтинг агентство представило 5 травня.

«Рейтинг IHS Markit помістив США на 1 місце... Оскільки адміністрація Байдена прагне значно збільшити федеральні інвестиції у відновлювані джерела енергії в рамках американського плану зайнятості та завдяки міцним фундаментальним показникам ринку і наявності привабливої схеми підтримки, яка в той же час скорочується все більше й більше», - зазначають в IHS Markit.

Друге місце посіла Німеччина. На 3-му місці материковий Китай, на який в минулому році припало більше половини встановлених у світі об’єктів з ВДЕ. Китай поступився Німеччині оскільки труднощі з виходом на ринок знизили його загальну оцінку.

Франція та Іспанія зайняли 4-те та 5-те місце, відповідно, завдяки міцним фундаментальним показникам ринку, підтримуваним стабільними механізмам купівлі і довгостроковими цілями в області «зеленої» електроенергії.

Подібні фактори також підвищили рейтинги Японії (8-е місце) і Нідерландів (9-е місце), чому сприяв їх сильний імпульс до розвитку морської вітроенергетики, яка, як очікується, стане найбільш швидкозростаючою технологією відновлюваної енергії в наступному десятилітті.

Як зазначається, великі амбіції та стабільність у закупівлях електроенергії в Індії (6-е місце), а також наявність привабливих субсидій та високий ступінь доброзичливості до інвесторів в Австралії (7-е місце) вивели б ці ринки на перші місця в списку. Однак ці ринки починають стикатися з інфраструктурними обмеженнями на своєму шляху до декарбонізації.

У разі Індії наземне вітроенергетичне будівництво постраждало через відсутність доступу до мережі і землі, в той час як в Австралії розрив між планами федерального уряду і штатів посилив невпевненість інвесторів.

Бразилія посіла 10 місце.

 
17:22 / 6 травня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події