Honghua проведе сервісне обслуговування бурової установки ZJ-30CZ для УГВ за 19 млн грн

ТОВ «Хунхуа Інтернешнл Україна» здобуло перемогу в тендері філії АТ «Укргазвидобування» - БУ «Укрбургаз» , на професійні послуги у сфері газової промисловості, а саме послуги з сервісного обслуговування обладнання мобільного бурового верстату ZJ-30CZ з ціновою пропозицією 19 млн грн (з ПДВ).

Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане 16 серпня, в системі публічних закупівель Prozorro. Строк надання послуг: з 14 серпня 2019р до 14 серпня 2020р, або 12 місяців з моменту початку надання послуг. Датою початку надання послуг з сервісного обслуговування вважається дата первинного запуску обладнання.

В аукціоні брала участь тільки одна компанія. З протоколу розкриття засідання тендерного комітету БУ «Укрбургаз» відомо, що 25 квітня 2019р, було ухвалено прийняти пропозицію компанії ТОВ «Хунхуа Інтернешнл Україна» на надання послуг з сервісного обслуговування обладнання мобільного бурового верстату ZJ-30CZ за відсутності конкуренції та наявної альтернативи.

Тож для забезпечення безперебійної роботи нового мобільного бурового верстату та дотримання рекомендацій заводу-виробника, щодо належної експлуатації та обслуговування обладнання бурового верстату, було проведено особливу процедуру закупівлі, без застосування системи. А також в обґрунтуванні цього, зазначають ще ряд наступних причин:

• збереження гарантійних зобов’язань на нове обладнання;

• забезпечення фахового обслуговування обладнання бурових верстатів;

• використання оригінальних запасних частин та матеріалів, рекомендованих заводом-виробником;

• підвищення рівня кваліфікації обслуговуючого персоналу БУ «Укрбургаз» за рахунок проведення безкоштовного навчання з обслуговування обладнання під час виконання даних робіт необхідно укладання договору, щодо надання послуг з сервісного обслуговування обладнання мобільного бурового верстату ZJ-30CZ з ТОВ «Хунхуа Інтернешнл Україна», як єдиний офіційний представник виробника бурових верстатів Sichuan Honghua Petroleum Equipment Co., Ltd.

Довідка Expro:

Honghua International Ukraine (керівник: Чен Синь, підписант: Ольга Красовська; засновник: Sichuan Honghua Petroleum Equipment (Китай)) китайська постачальник бурового обладнання, учасник 25 державних закупівель на Prozorro, наразі є переможцем 4 тендерів «Укргазвидобування» загальною вартістю 145 млн грн.

14:50 / 19 серпня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події