Херсон залишився без тепла
Херсон залишився без теплопостачання, адже після артилерійського обстрілу 23 лютого була пошкоджена теплова мережа.
Про це повідомили в Херсонській обласній військовій адміністрація.
«Внаслідок артилерійського обстрілу 23 лютого була пошкоджена теплова мережа Херсона. Теплопостачання міста припинилося», - повідомили в адміністрації.
Ремонтні бригади відразу стали до роботи, щоб встановити всі місця пошкоджень та усунути наслідки ворожої атаки. Наразі роботи тривають. Попередньо планується, що з 26 лютого теплопостачання знову відновиться.
13:06 / 24 лютого 2023
Публікації
09:05 / 14 червня, 2026
Saudi Aramco - як нафта зробила Саудівську Аравію однією з найбагатших країн світу
09:56 / 11 червня, 2026
В Україні запускають конкурс на 1,3 ГВт генерації: що потрібно знати інвесторам
16:53 / 10 червня, 2026
Як Equinor перетворила Норвегію на одну з найбагатших країн світу
13:46 / 6 червня, 2026
ОГТСУ під прицілом борців з корупцією
17:42 / 28 травня, 2026
Нафтопровід «Дружба»: втрачені цінності
10:00 / 5 травня, 2026
Бізнес дедалі частіше інвестує у СЕС та УЗЕ для енергонезалежності — Rayton
10:00 / 30 квітня, 2026
Пошук рішення для газової генерації: три тижні переговорів, і перші результати
