Херсон залишився без тепла

Херсон залишився без теплопостачання, адже після артилерійського обстрілу 23 лютого була пошкоджена теплова мережа.

Про це повідомили в Херсонській обласній військовій адміністрація.

«Внаслідок артилерійського обстрілу 23 лютого була пошкоджена теплова мережа Херсона. Теплопостачання міста припинилося», - повідомили в адміністрації.

Ремонтні бригади відразу стали до роботи, щоб встановити всі місця пошкоджень та усунути наслідки ворожої атаки. Наразі роботи тривають. Попередньо планується, що з 26 лютого теплопостачання знову відновиться.

13:06 / 24 лютого 2023

Публікації
Публікації