Харківська ТЕЦ-5 поновила виробництво електроенергії для ОЕС України

Харківська ТЕЦ-5 17 травня поновила виробництво електричної енергії для потреб Об'єднаної енергетичної системи України, що зміцнило стійкість дефіцитного вузла Північної електроенергетичної системи країни.

Про це повідомив голова правління Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович.

«Це була копітка і тривала робота з поліпшення нормативно-правових засад функціонування на енергетичному ринку підприємств, які для генерації використовують природний газ. Окремі слова щирої вдячності міністерству енергетики, якому разом з Укренерго та НКРЕКП вдалося у цей складний для країни час фактично перезапусти механізм генерації для вітчизняних виробників», - наголосив Олександр Мінкович.

Зокрема, він вказав, що Харківська ТЕЦ-5 отримала можливість увімкнути маневрові потужності блоку №1 і поновити надання послуги із забезпечення регулювання частоти та активної потужності в Об’єднаній енергосистемі України.

Керівник Харківської ТЕЦ-5 Олександр Мінкович наголосив і на стратегічних викликах на електроенергетичному ринку.

«Важливо, щоб до обопільної, партнерської роботи, покликаної забезпечувати стабільність нашої, надзвичайно кризової і дефіцитної ділянки Північної енергосистеми, долучився і «Нафтогаз Трейдинг». Бо, наприклад, відповідно до чинного договору ми досі не маємо визначених лімітів фіксованого обсягу газу на червень. І говорити про планування й зрозумілу перспективу нашому підприємству сьогодні вкрай складно»,- зазначив голова правління Харківської ТЕЦ-5.

15:45 / 17 травня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події