Гуманітарний фронт: чотири місяці боротьби — сто тонн допомоги Харківщині

Гуманітарний хаб Харківської ТЕЦ-5 за чотири місяці війни близько ста тонн гуманітарної допомоги зібрав, локалізував та передав жителям Слобожанщини.

Як вказують в компанії, починалося все з власної ініціативи керівника ТЕЦ-5 Олександра Мінковича та волонтера Дмитра Кисельова, які розпочали доставляти вантажі від друзів зі Словаччини, Польщі, Румунії, Німеччини, Італії, із західної та центральної частини України. Невдовзі цю ініціативу організаційно і фінансово підтримав Благодійний фонд «Майбутнє – дітям!», на ТЕЦ-5 розпочав діяльність гуманітарний хаб.

Як розповів Олександр Мінкович, волонтери хабу ТЕЦ-5 доправляють допомогу громадам Солоницівки та Пісочина, а також у важкодоступні райони Харкова — Рогань, ХТЗ, Нові будинки, селище Жуковського, Данилівку, Журавлівку, до багатостраждальної Північної Салтівки. Особливо тепло харків'яни відгукуються про передані їм генератори та електропечі, що дозволяють підтримувати життя в оселях. Зокрема, 40 мобільних електропечей і 40 газових печей передала ТЕЦ-5 з Німеччини Раїса Трофименко, у минулому вчителька харківської школи N37.

«Війна, на жаль, триває. І якщо раніше наші західні партнери надсилали гуманітарні вантажі великими обсягами і партіями, то зараз відчуваємо брак цієї допомоги. Нам доводиться докладати додаткових зусиль, шукати кошти самостійно, закуповувати необхідне, організовувати доставку. Напевно, Захід, як і ми, втомився від війни. Різниця лише у тому, що ми все ж залишаємося в епіцентрі подій, де кожен тримає свій фронт. ТЕЦ-5 наразі не лише теплоенергетичний, але й гуманітарний», — зазначив Олександр Мінкович.

«Наш хаб перебуває зараз під особливим покровительством Уманського Свято-Покровського храму. Щотижня звідти нам привозить близько 4 тонн гуманітарної допомоги Зінаїда Сорока. Днями я відзначив Зінаїду Михайлівну Знаком пошани ТЕЦ-5. Бо саме у такий час і в такому ставленні проявляються гуманність, доблесть, милосердя», - зазначив Олександр Мінкович.

Він також висловив вдячність за адміністративний супровід гуманітарних вантажів Харківській обласній адміністрації: персонально її очільнику Олегу Синєгубову та заступнику голови обладміністрації Михайлу Харнаму.

11:31 / 22 червня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події