Голова НКРЕКП передбачає тариф на передачу у 2021р на вище 340 грн /МВт-год.

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Валерій Тарасюк передбачає тариф на послуги з передачі електроенергії НЕК «Укренерго» у 2021р на рівні, що не перевищить за 340 грн/МВт-год.

Про це він повідомив в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

«Ми нормально попрацювали з «Укренерго», і зараз у нас спільна думка, що можна вкластися в тариф приблизно в 340 грн /МВт-год. Тому від імені комісії я хочу сказати: якщо підвищення і буде, то відносно незначне», - сказав Тарасюк.

При цьому він додав, що підняття тарифу на передачу, означає накладання ще більшого навантаження на вітчизняну промисловість та зробить її неконкурентоспроможною на зовнішніх ринках.

Тарасюк також зазначив, що прогнозований на 2021 рік тариф «Укренерго» можливий, зокрема, за умови покриття мінімум 20% «зеленого» тарифу з державного бюджету, як це передбачалось законом про реструктуризацію «зеленого» тарифу.

«Тариф на передачу в будь-якому випадку збільшувати вище не потрібно. Його буде вистачати повністю, щоб 100% обслуговувати «зелену» генерацію. При бюджетному покритті зелених, наприклад, на 30%, взагалі можливо знижувати тариф на передачу», - додав він.

14:17 / 29 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події