ГЕС та ГАЕС виробили енергії більше за прогнозний баланс - на 77% та 9% відповідно

Гідро- (ГЕС) та гідроакумулюючі електростанції (ГАЕС) з початку липня, виробили електроенергії більше за прогнозний баланс - на 77,6 % (118 млн кВт-год), ГАЕС відповідно - на 9,3% більше (близько 22 млн кВт-год).

Про це 6 липня повідомила прес-служба НЕК «Укренерго».

«Загалом з початку липня ГЕС, за оперативними даними, виробили майже 118 млн кВт·год, а ГАЕС — близько 22 млн кВт·год, що на 77,6% і 9,3% більше значення прогнозного балансу відповідно» - йдеться у повідомленні.

Однак, за даними «Укренерго» середньодобове виробництво електроенергії на ГЕС протягом 30 червня – 5 липня у порівнянні з минулим тижнем зменшилося на 6,4% - до 23,6 млн кВт-год, а сукупна частка ГЕС та ГАЕС в енергосистемі за даний період становила 7% (-1% до попереднього тижня).

За повідомленням «Укргідроенерго», причиною зменшення генерації стало, зменшення високого дощового паводка, який утворився в басейні Дністра через інтенсивні опади. А Дністровська ГЕС працює в базовому режимі, спрацьовуючи водосховище витратами 800 куб м/c.

Раніше, «Укргідроенерго» повідомило, що у Карпатському регіоні за рахунок проходження серії дощових паводків, водність річок на кінець червня дорівнювала 1,5 – 2,5 місячних норм (р. Стрий – 3,6 норми). Проте лише внаслідок такої кількості дощів, які випадали у травні і першій половині червня, у більшості українських річок водність збільшилася, що компенсувало зимову нестачу снігу.

12:41 / 7 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події