Геофізичне управління «Укргазпромгеофізика» очолив Юрій Кальмук

Група Нафтогаз призначила директором геофізичного управління «Укргазпромгеофізика» Юрія Кальмука, який має більш ніж 17-річний досвід роботи у нафтогазовій галузі, повідомляє пресслужба.

«Оновлюючи команду дивізіону «Технічне забезпечення», в рамках процесу трансформації Групи Нафтогаз, ми прагнемо поєднати у ній потужний український досвід із сучасними західними технологіями. Таке поєднання дозволить розкрити новий потенціал вітчизняних надр, необхідний для зміцнення енергонезалежності країни. Юрій Кальмук – це сильний технічний фахівець, який знає зсередини і нашу компанію, і українську нафтогазову галузь. Його досвід у сфері геофізичних досліджень є надзвичайно важливим у сьогоднішній час, коли найбільшим пріоритетом є ефективна експлуатація виснажених родовищ та підготовка до розробки нових покладів», – зазначив Андрій Хоменко, директор дивізіону «Нафтогаз Технічне забезпечення».

Юрій Кальмук більше 17 років працює в «Укргазвидобуванні» на різних посадах, до цього 6 років – працював заступником начальника з виробництва та головним інженером філії геофізичне управління «Укргазпромгеофізика». Отримав вищу освіту в Івано-Франківському Національному технічному університеті нафти і газу.

«Маю за честь очолити команду «Укргазпромгеофізики». З більшістю працівників підрозділу я багато років працював пліч о пліч. Разом ми будемо працювати над підвищенням операційної ефективності управління та розвитком його потенціалу. Адже геофізичні дослідження є важливою частиною виробничої програми, спрямованої на нарощення запасів нафти та газу», – додав Юрій Кальмук.

17:31 / 3 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події