«Гео-Топо-Кадастр» планує пробурити свердловину №2 Підгірцівської площі

ПП «Гео-Топо-Кадастр» (засновником якої є «Бурова компанія «Горизонти» з групи Західнадрасервіс) планує спорудження пошукової свердловини №2-Підгірцівська Підгірцівської площі, що на Льлівщині. Про це повідомляється в єдиному реєстрі ОВД .

За даними намірів, буріння свердловини №2-Підгірцівська планується з метою пошуку газових покладів у відкладах верхньої крейди. Для її спорудження передбачається використання бурового верстату з дизельним приводом або електроприводом потужністю до 900 кВт, максимальна глибина свердловини – 1350 м. Спосіб буріння – роторний, передбачається кріплення ствола свердловини високогерметичними обсадними трубами.

Крім того, планується підключення свердловини до установки підготовки газу «Колодницьке» на відстань 9900 м.

Очікуваний об’єм видобутку природного газу становить 20-40 тис куб м/добу. Роботи по підключенню зазначеної свердловини розраховані на термін до чотирьох місяців. У будівельних роботах буде задіяно від 10 до 15 одиниць техніки.

Довідка ExPro

ПП «Гео-Топо-Кадастр» (керівник: Степан Чопань, засновники: ТОВ «БК «Горизонти» 50%, Якив Воронін 25%, Сергій Куцул 25%) - львівська компанія яка веде діяльність в сфері інжинірингу, геології та геодезії, а також надає послуги технічного консультування в цих сферах. Крім того компанія володіє спецдозволом на користування надрами Підгірцівської нафтогазової площі №4771 від 24 травня 2016р, зі строком дії 20р.

14:11 / 23 лютого 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події