Генеральним директором ДТЕК ВДЕ призначено Маріса Куніцкіса

Генеральним директором ДТЕК ВДЕ призначено Маріса Куніцкіса, який раніше очолював ДТЕК Київські електромережі.

Про це 3 серпня повідомив прес-центр компанії ДТЕК.

«Для мене честь очолити команду ДТЕК ВДЕ і продовжити трансформацію енергетичного сектора України відповідно до світових трендів із декарбонізації і цифровізації. Моє завдання – зміцнити позиції компанії в якості провідного гравця ринку відновлюваної енергетики України і забезпечити її фінансову стабільність», –  прокоментував гендиректор ДТЕК ВДЕ Маріс Куніцкіс.

Як зазначає компанія, Маріс Куніцкіс – менеджер із багаторічним досвідом роботи у сфері енергетики в європейських компаніях. До приходу в ДТЕК у 2018, він був членом правління і операційним директором Latvenergo (Латвія), а також заступником члена ради директорів Спілки електроенергетики EURELECTRIC, віце-президентом і членом правління Латвійської асоціації енергетиків і енергетичних конструкцій.

Куніцкіс замінить на цій посаді Філіпа Лекебуша, який продовжить роботу в ДТЕК та зосередиться на ефективному, рентабельному і безпечному застосуванні технологій всередині компанії.

13:33 / 3 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події