«Газпром» знову викупив 15 млн куб м додаткових потужностей для транзиту через Україну у липні

«Газпром» на аукціоні із розподілу місячних потужностей на липень придбав 15 млн куб м на день у точці «Суджа» на кордоні з Росією. Про це стало відомо з результатів аукціону на платформі RBP.

ТОВ «Оператор ГТС України» (ОГТСУ) пропонував до продажу 15 млн куб м на день додаткових потужностей на гарантованій основі. Таким чином, «Газпром», як і у травні та червні викупив усі запропоновані потужності. У порівнянні з березнем та квітнем обсяги заброньованих потужностей зросли на 0,8 млн куб м.

Таким чином, разом із потужностями за діючим контрактом (109,6 млн куб м на добу) у липні максимальний добовий обсяг транзиту російського газу через Україну становитиме 124,6 млн куб м. Без урахування можливих додаткових бронювань у добовому форматі.

Майже весь газ «Газпром» планує качати до Європи у словацькому напрямку через «Ужгород/Вельке Капушани». Так, на липень компанія додатково забронювала у цій точці 14,7 млн куб м на день потужностей, як і у травні та червні.

Крім того, ОГТСУ оголосив про додатковий аукціон з продажу переривчастих потужностей для транзиту природного газу через Україну, який пройде 29 червня. Український оператор пропонує 63,7 млн куб м на день на липень у точці «Суджа».

Нагадаємо, у попередні місяці «Газпром» жодного разу не купував переривчасті потужності. Учасники ринку очікують цей аукціон, який може стати сигналом для подальшого ціноутворення.

11:02 / 22 червня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події