Gazprom Germania припинила отримувати російський газ

Дочірні компанії Gazprom Germania не отримують газ через санкції, введені Росією по відношенню до західних компаній, зазначив міністр економіки Німеччини Роберт Хабек під час виступу у парламенті у четвер, передає Reuters.

Він також додав, що Німеччина знайшла альтернативних постачальників, але не повідомив подробиць, додавши, що його міністерство надасть інформацію про нових постачальників пізніше.

Минулого місяця Німеччина передала Gazprom Germania, підприємство з торгівлі, зберігання та передачі енергії, від якого відмовився російський «Газпром», своєму енергетичному регулятору для забезпечення енергетичної безпеки.

Напередодні увечері (11 травня) на офіційному сайті правової інформації РФ з’явилася постанова правління РФ відповідно до указу президента РФ про спеціальні дії щодо недружніх компаній. У перелік з 31 компанії увійшли польська Europol Gaz, яка є оператором польської частини газопроводу «Ямал» та 30 компаній, пов’язаних із Gazprom Germania.

11:59 / 12 травня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події