Фонд Leleka Foundation проводить аукціон на підтримку ЗСУ

Фонд Leleka Foundation, який займається поставкою у війська медичних матеріалів, 11 серпня 2022 р. проводить аукціон з продажу авторської фотографії «Чекаючи на ворога»; всі отримані від продажу фото кошти будуть спрямовані на придбання тактичних аптечок і комплектування медичних рюкзаків для військових медиків.

Аукціон було оголошено з майданчика «Української енергетичної біржі», який підключено до системи Prozorro.Продажі.

На фото, яке було зроблене фотографом В'ячеславом Ратинським 1 березня 2022 р. в м. Житомир, зображено як жителі міста тренуються кидати пляшки із коктейлем Молотова. Фотографія надрукована на спеціальному папері Hahnemuhle FineArt Baryta, її розміри – 32 на 47 см (білі поля з усіх боків по 2 см, для зручного оформлення фото).

Благодійний аукціон з продажу фото Fond Leleka проводить для збору коштів для ЗСУ

«Тоді все місто готувалося до російського вторгнення, до оточення, до відрізання від Києва. Дуже багато чуток ходило, але люди не забарилися, вони зібралися на одному із покинутих заводів міста, принесли з собою коктейлі Молотова або Бандера-коктейлі (як вони їх називали) для того, щоб навчитися кидати пляшки із запалювальною сумішшю у танки. На тому заводі зібралися близько 100 чоловік – це були жінки, дорослі чоловіки і навіть діти», - прокоментував сюжет фото В'ячеслав Ратинський під час відео-презентації лоту.

Фото було опубліковане у відомих закордонних виданнях, таких як Wall Street Journal, Time та Foreign Affairs.

Стартова ціна лоту – 15 000 грн, крок аукціону – 500 грн (3,3% від початкової вартості). Аукціон буде проходити на підвищення ціни, реєстрація доступна за посиланням.

«З розгортанням війни, потреба у тактичних аптечках, кровоспинних препаратах, інших комплектуючих та матеріалах для військових медиків не зменшується. Наш фонд забезпечує відповідні поставки для підрозділів ЗСУ, але потребує постійної фінансової підтримки.

Я певен, що участь у такому аукціоні дозволить учасникам придбати «частинку історії» боротьби із загарбником, а також дасть змогу долучитися до справи порятунку здоров’я та життя наших захисників», - додав координатор проектів Leleka Foundation в Україні Юрій Кубрушко.

Благодійний аукціон з продажу фото Fond Leleka проводить для збору коштів для ЗСУ

Довідка

Волонтерська організація Leleka Foundation займається закупівлею та поставкою в ЗСУ та інші силові підрозділи медичних матеріалів (тактичних аптечок, медичних рюкзаків та медичного обладнання для військових шпиталів та ін.). Організація функціонує з 2014 року.

З початку повномасштабної агресії Росії (станом на 23 червня) фонд зміг залучити більше 3,5 млн дол. внесків та придбати більше 17 тисяч тактичних аптечок, більше 12 тисяч турнікетів, більше 790 медичних рюкзаків та інших матеріалів. Організація дуже уважно слідкує за якістю медичних матеріалів, отримує інформацію та заявки безпосередньо від медиків відповідних військових підрозділів.

13:28 / 29 липня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події