ФДМУ оцінює чистий збиток «Центренерго» за 2019р на рівні більше 2 млрд грн

Чистий збиток ПАТ «Центренерго» за 2019р може становити більше 2 млрд грн, тоді як 2018р підприємство завершило з прибутком на рівні 499 млн грн. Таку оцінку фінансового показника державної генеруючої компанії за минулий рік 29 травня в коментарі для Reuters озвучив голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко.

«Попередній менеджмент відмовився публікувати фінансовий звіт за 2019 рік, протягом якого, він (Сенниченко – ред.) оцінює, компанія понесла збитки більше ніж 2 млрд грн ($74 млн)», - зазначається в публікації Reuters.

Також Сенниченко зазначив, що компанія пройде аудит, який дозволить визначити її фінансові втрати та борги. Після цього буде можливо встановити стартову ціну державного пакету акцій «Центренерго».

«Ми створили комісію, зараз ми будемо обирати інвестиційного радника», - сказав Сенниченко, додавши, що приватизація «Центренерго» може відбутися у другому кварталі 2021р.

Як повідомляло агентство ExPro, в 2018р «Центренерго» скоротило чистий прибуток в 3,8 рази у порівнянні із 2017р – до 499,1 млн грн.

За даними ЗМІ, на початку червня 2019р Фонд державного майна під керівництвом Віталія Трубарова змінив склад наглядової ради «Центренерго», після чого, рада призначила нового генерального директора компанії – Володимира Потапенка, діяльність якого пов’язують із інтересами бізнесмена Ігоря Коломойського. Повідомлялося, що компанія «Нафта Форс», яка пов’язана із торгівлею нафтопродуктами та АЗС бізнес-групи «Приват», влітку 2019р постачала вугілля для потреб «Центренерго».

Також компанія «Юнайтед Енерджі», яка теж входить в орбіту Коломойського, постачає природний газ для роботи газомазутних блоків «Центренерго», ці блоки компанія запустила на початку травня 2020р.

12:12 / 1 червня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події