Exalo Drilling придбала новий надсучасний буровий станок у Drillmec

Exalo Drilling, що входить до групи компаній PGNiG поповнив свій парк бурових станків ще одним італійського виробника Drillmec. Про це повідомила пресслжуба на строрінці PGNiG Grupa Kapitałowa в мережі Facebook, та на сайті Exalo Drilling.

«Тихий, ультрасучасний, та екологічний» - так про нього написали в пресслужбі PGNiG.

Щойно придбаний буровий станок HH 220 FA-EU спроектований та побудований Drillmec SPA. належить до нового покоління бурового обладнання, з можливістю біріння свердловин близько 4000м.

Такі інвестиції забезпечать підвищення ефективності робіт з буріння при збереженні найвищих стандартів у сфері безпеки та охорони навколишнього середовища, наголосили в компанії.

Станок призначений для буріння класичних вуглеводневих свердловин, а також при реалізації геотермального буріння. В порівнянні з буровими станками тієї ж потужності, тут в процесі спорудження сердловин, буровий майданчик буде займати значно меншу територію, а сам станок обладнано системою шумової емісії. Завдяки цьому HH 220 FA-EU успішно працює у високоурбанізованих районах, навіть в межах міста, та на околицях житлових та відпочинкових комплексів.

Крім того його конструкція відрізняється від стандартної, основаної на вежі, ця бурова не має механічного підйомника, а облаштована висувною телескопічною мачною з гідравлічним циліндром, на котрому встановлений верхній привід з електроприводом. Завдяки сучасним технологічним рішенням та гідравлічним системам установки більшість операцій на ній повністю автоматизовані.

В свою чергу в компанії PGNiG відзначили, що вони приділяють велику увагу всім питанням які пов'язані з розвідкою та видобуванням нафти і газу, тому протягом багатьох років систематично інвестують у високотехнологічні рішення, які відповідають найвищим стандартам в першу чергу, з точки зору безпеки праці та охорони навколишнього середовища. У зв’язку з цим компанія придбала найсучасніше обладнання для буріння нафтогазових свердловин, серед наявних на ринку.

Нагадаємо, нещодавно в Exalo Drilling повідомляли про перший контракт з PanAfrican Energy Tanzania Limited з виконання ремонтних та бурових робіт в свердловинах газового родовища Сонго Сонго в Танзанії.

Довідка ExPro

Exalo Drilling є одною з провідних європейських бурових компаній, що постійно модернізує свій парк бурових станків (наразі компанія оперує 46 буровими верстатами), що дозволяють бурити до глибини 8000 м.

До портфелю постуг які пропонує EXALO входить повний спектр професійних бурових сервісних послуг. Компанія має досвід виконання робіт в 20 країнах Європи, Азії та Африки.

17:17 / 30 липня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події