Енергоатом,Укргідроенерго,ДТЕК звинувачують Укренерго в нанесенні збитків і заборгованості на суму 190 млн грн

ПрАТ «Укргідроенерго» та ТОВ «ДТЕК Східенерго» звинувачують НЕК «Укренерго» в заподіянні збитків на загальну суму 98,9 млн грн, а ВП «Енергоатом-Трейдинг» - в наявності перед ним заборгованості на суму 92 млн грн.

Про це йдеться в обґрунтуванні до рішення НКРЕКП «Про проведення позапланової перевірки дотримання НЕК «Укренерго» ліцензійних умов з передачі електричної енергії», яке буде розглядатися 17 січня.

Зокрема, «Укргідроенерго» в своєму листі зазначає, що надання непередбачених Правилами ринку команд «З операційної безпеки» протягом вересня 2019р призвело до фінансових втрат не менше 35 млн грн (без ПДВ).

«ДТЕК Східенерго» вказує, що надання «Укренерго» неправомірних команд на розвантаження протягом 24 жовтня до 6 листопада 2019р призвело до зниження відпуску електроенергії на 103 млн кВт-год та понесеного збитку в розмірі 63,9 млн грн.

В свою чергу, «Енергоатом-Трейдинг» в своєму листі повідомив, що станом на 15 листопада, «Укренерго» має заборгованість на суму 92 млн грн перед підприємством за небаланси електроенергії.

«З огляду на зазначене, Департамент ліцензійного контролю пропонує прийняти постанову НКРЕКП «Про проведення позапланової виїзної перевірки дотримання ПРАТ «НЕК «Укренерго» Ліцензійних умов з передачі електричної енергії», на підставі якої провести позапланову виїзну перевірку дотримання ПРАТ «НЕК «Укренерго» вимог пункту 2.2 та підпункту 32 пункту 2.3 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії», - йдеться в обґрунтуванні до рішення НКРЕКП.

10:58 / 14 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події