«Енергоатом» відправив на комплекс «Вектор» першу партію радіоактивних відходів

НАЕК «Енергоатом» відправила першу партію радіоактивних відходів на зберігання на комплекс «Вектор», який знаходиться на території зони відчуження та входить до складу Державного спеціалізованого підприємства «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами». Про це 25 листопада повідомив прес-центр генеруючої компанії.

«Енергоатом» передав першу партію радіоактивних відходів (30 контейнерів із солебітумним компаундом) з Рівненської атомної електростанції для постійного зберігання та захоронення на комплекс «Вектор» Державного спецпідприємства «ЦППРВ», - йдеться у повідомленні.

Транспортування виконали фахівці Аварійно-технічного центру, який є відокремленим підрозділом НАЕК «Енергоатом».

«На черзі – підготовка передачі експлуатаційних радіоактивних відходів, що накопичуються на Южно-Українській, Хмельницькій та Запорізькій АЕС», - додали в компанії.

Довідка агентства ExPro, «Вектор» – це комплекс об’єктів, призначених для зберігання й захоронення радіоактивних відходів (РАВ), що надходять з усіх українських підприємств, на яких вони утворюються: атомних електростанцій «Енергоатома», Чорнобильської АЕС та її зони відчуження, інших промислових і наукових підприємств та організацій.

Комплекс «Вектор» входить до складу Державного спеціалізованого підприємства «Централізоване підприємство із поводження з радіоактивними відходами» (ДСП «ЦППРВ»), яке є національним оператором із поводження з РАВ.

16:32 / 25 листопада 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події