«Енергоатом» пропонує зняти цінові обмеження для нього на ринку двосторонніх договорів

ДП НАЕК «Енергоатом» пропонує не застосовувати мінімальну ціну (1,4 грн /кВт-год) для продажу його обсягів (до 40% виробництва) електричної енергії на ринку двосторонніх договорів, оскільки такий підхід призведе до потрапляння даних обсягів на балансуючий ринок.

Такий коментар для агенства ExPro, надав Герман Галущенко, віце-президент «Енергоатома», під час конференції «Перший рік: як працює ринок електроенергіх в Україні» організованою Energy Club.

«Якщо ми маємо нижчу межу ( продажу електроенергії на ринку ДД – ред.), ми не можемо впасти по ціні, а якщо ціна (фактична ціна – ред.) ринку нижча !? Не можна в ринку мати обмеження ціни – це не ринок… Ми будемо випадати на небаланси, а гроші будемо отримувати через 2 місяці», - зауважив Галущенко.

За його інформацією, постанова Кабміну яка пропонує новий механізм ПСО, встановлює формулу для визначення мінімальної ціни продажу е/е «Енергоатома» на ринку двосторонніх договорів. Дана формула передбачає встановлення мінімальної ціни продажу е/е на рівні подвійної промислової собівартості.

За розрахунками компанії, ціна продажу за цією формулою буде становити приблизно 1400 грн за 1 МВт-год (1,4 грн /кВт-год).

15:43 / 13 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події