«Енергоатом» не розглядає фінансування ВДЕ за його рахунок в рамках фінансового ПСО
ДП «НАЕК «Енергоатом» не розглядає фінансування відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) за його рахунок, в рамках переходу до фінансового механізму покладань спеціальних обов’язків (ПСО).
Про це 8 липня у коментарі агентству ExPro повідомив віце-президент з розвитку «Енергоатома» Герман Галущенко.
«Ми точно не візьмемо на себе (фінансування- ред) «зелену» енергетику. В жодній версії (проектів внесення змін в ПСО на ринку електричної енергії – ред) цього немає. Ми одразу сказали, що для «зеленої» генерації є декілька опцій. Грубо кажучи, бюджетна, як в Європі, наприклад у тій же Німеччині, чи через «ГарПока» у взаємовідносинах з «Укренерго», це буде між ними…», - сказав Галущенко.
14:51 / 10 липня 2020
Публікації
09:05 / 14 червня, 2026
Saudi Aramco - як нафта зробила Саудівську Аравію однією з найбагатших країн світу
09:56 / 11 червня, 2026
В Україні запускають конкурс на 1,3 ГВт генерації: що потрібно знати інвесторам
16:53 / 10 червня, 2026
Як Equinor перетворила Норвегію на одну з найбагатших країн світу
13:46 / 6 червня, 2026
ОГТСУ під прицілом борців з корупцією
17:42 / 28 травня, 2026
Нафтопровід «Дружба»: втрачені цінності
10:00 / 5 травня, 2026
Бізнес дедалі частіше інвестує у СЕС та УЗЕ для енергонезалежності — Rayton
10:00 / 30 квітня, 2026
Пошук рішення для газової генерації: три тижні переговорів, і перші результати
