«Енергоатом» не розглядає фінансування ВДЕ за його рахунок в рамках фінансового ПСО

ДП «НАЕК «Енергоатом» не розглядає фінансування відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) за його рахунок, в рамках переходу до фінансового механізму покладань спеціальних обов’язків (ПСО).

Про це 8 липня у коментарі агентству ExPro повідомив віце-президент з розвитку «Енергоатома» Герман Галущенко.

«Ми точно не візьмемо на себе (фінансування- ред) «зелену» енергетику. В жодній версії (проектів внесення змін в ПСО на ринку електричної енергії – ред) цього немає. Ми одразу сказали, що для «зеленої» генерації є декілька опцій. Грубо кажучи, бюджетна, як в Європі, наприклад у тій же Німеччині, чи через «ГарПока» у взаємовідносинах з «Укренерго», це буде між ними…», - сказав Галущенко.

14:51 / 10 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події