Енергетики ДТЕК повністю відновили електропостачання на Київщині

Енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі 18 травня повністю відновили електропостачання на звільненій території Київської області.

Про це повідомили в ДТЕК.

«Масштаб руйнувань зараз не співставний із тим, що було в 2014 році в Донецькій області. Змінився і характер руйнувань, були вщент зруйновані підстанції, лінії», - вказав Дмитро Сахарук, виконавчий директор ДТЕК.

Сьогодні, 18 травня було запущено в роботу останню відремонтовану лінію 10 кВ, що живить місто Ірпінь. Загалом, було відремонтовано 71 високовольтну підстанцію та 2975 трансформаторних підстанцій.

Над відновленням працювали понад 1000 робітників, зокрема, і колеги з Одеської та Дніпропетровської областей.

«Київська область обʼєднала нас. Я дуже вдячний колегам з Одещини та Дніпропетровщини, які прийняли участь у відновленні електропостачання», - подякував енергетикам Олександр Фоменко, генеральний директор ДТЕК Мережі.

Також, керівник ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда зазначив, що продовжуються роботи з відновлення резервних джерел живлення.

«Сьогодні ще можуть залишатися наші клієнти без світла. Їх можна поділити на 2 категорії: перша категорія – які напряму до нас підключені, в яких пошкоджені внутрішньобудинкові мережі через руйнацію. І по мірі ремонтування цих мереж ми будемо оперативно підключати споживачів. Друга категорія – клієнти, які живляться від абонентських мереж, це можуть бути ОСББ, ЖЕК, садові товариства, котеджні містечки. Коли власники мереж відремонтують свої мережі, ми будемо їх оперативно підключати», - підкреслив Шайда.

*На фото один із працівників ремонтних бригад ДТЕК Мережі отримує нагороду від Міністерства енергетики

На відновлення електропостачання на Київщині пішло 45 днів. Раніше, в ДТЕК повідомляли, що Енергетики ДТЕК Київські регіональні електромережі планують повністю відновити електропостачання на звільненій території Київщини до 1 червня.

Загалом, в ДТЕК повідомили, що з початку повномасштабної війни 65 співробітників компанії загинуло або отримало поранення.

«На жаль, двоє співробітників ДТЕК Київські регіональні електромережі загинули. Один з наших колег загинув під час виконання своїх обов’язків (це було десь 2 тижні тому), коли вже після розмінування машина їхала на відновлення лінії і, на жаль, фугас, який був поставлений на час, спрацював і двоє людей було поранено і один – загинув. Інший наш колега виїжджав у Макарівський район з роботи на своїй машині і теж, на жаль, загинув», - вказав виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук.

16:57 / 18 травня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події