Endevour поставить УГВ запчастини бурильних машин на майже 9 млн грн

Сервісна компанія ТОВ «Ендейвер» (Endevour) здобуло перемогу в тендері АТ «Укргазвидобування» на поставку запасних частин до обладнання бурильних машин вартістю 8,9 млн грн. Про це повідомляється в системі Prozorro.

Предмет закупівлі включає в себе 43 найменування запчастин обсягом 1537 одиниць, до обладнання для оперативного контролю за траєкторією свердловини типу Magnetic Multi Shot (ММТ), виробника «National Oilwell Varco Wellbore Technologies» (NOV), США.

Тож в компанії зазначили, що разом з NOV Ендейвер продовжує впроваджувати ефективні технології та відкривати нові можливості в бурінні. Так згадана MMT надає інклінометричну інформацію про траєкторію стовбура свердловини і може бути спущений в будь-який момент під час буріння або перед черговим рейсовим підйомом. Що дає змогу оперативно робити будь-які корекції траєкторії профілю стовбура свердловини, забезпечуючи значну економію часу та вартості виконання робіт. Укргазвидобування успішно використовує обладнання такого типу з 2018 р, зазначили в Endevour.

В тендері брали участь дві компанії: ТОВ «Ендейвер» та ДП «НьюТек Юкрейн». Остання поступилася переможцю з пропозицією на 30 тис грн вищою.

Термін постачання товару передбачений протягом 150 календарних днів з дати укладання договору, але не пізніше 31 грудня 2021р. Місце призначення та доставки: склад філії БУ «Укрбургаз» у м. Красноград, Харківської області.

Довідка ExPro

ТОВ «Ендейвер» (керівник: Дмитро Піддубний, засновник: Володимир Василів) - полтавська нафтосервісна інжинірингова компанія, яка надає широкий спектр послуг в сфері буріння, капітального ремонту свердловин та поставки технологічного обладнання. Основний вид діяльності: сервісні послуги при бурінні нафтогазових свердловин.

15:41 / 14 червня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події