Екс-директора з трейдингу «Нафтогазу» Віллєма Копульса призначено директором Групи ЕРУ

Колишнього директора з трейдингу «Нафтогазу» Віллєма Копульса призначено директором Групи ЕРУ, повідомляє прес-служба компанії.

В минулому Віллєм Коппульс відповідав за Східноєвропейські ринки та Україну в Engie (колишній Gaz de France), був директором з трейдингу НАК «Нафтогаз Україна», а також консультував Оператора газотранспортної системи України (від імені Gasunie) та уряд Молдови під час останніх газових переговорів.

Протягом 25 років роботи в Engie та EDF Копульс отримав досвід у сфері трейдингу, створення та розвитку бізнесу на ринках електроенергії, газу та відновлюваних джерел в різних країнах Європи та Росії. Має ступінь магістра Роттердамської Школи Менеджменту та CEMS, володіє шістьма мовами, включаючи російську.

«Досвід Віллєма у розвитку енергетичних ринків робить його потужним драйвером зростання», – сказав Ярослав Мудрий, керуючий партнер Групи ЕРУ.

«Я надзвичайно радий приєднатися до команди ЕРУ. ЕРУ є лідером на українському ринку та ярим прихильником інновацій і ринкових реформ. ЕРУ – енергійна команда з величезним потенціалом. ЕРУ є справжнім енергетичним ресурсом для України, в той час як країна потребує професіоналів з довгостроковим баченням розвитку цієї критично важливої галузі», - повідомив Копульс.

13:40 / 12 січня 2022

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події