ДТЕК завершив монтаж першого energy storage та почав пусконалагоджувальні роботи

Компанія ДТЕК завершила монтаж першої в Україні промислової системи накопичення енергії (energy storage) потужністю 1 МВт та ємністю 2,25 МВт-год та перейшла до етапу пусконалагоджувальних робіт.

Про це повідомив прес-центр компанії з посиланням на директора з інновацій ДТЕК - Емануеле Вольпе.

«Не дивлячись на складнощі з логістикою, викликані пандемією, ДТЕК дотримується графіка: ми вже завершили монтаж батареї, підключили її до мережі і зараз проводимо пусконалагоджувальні роботи. Також спільно з одним з підрядників в цьому проекті, канадською компанією Sungrid, ми провели пробне тестування СНЕ», - сказав директор з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе.

За словами Вольпе, за допомогою цього проекту ДТЕК дасть старт новому ринку накопичувачів енергії в Україні, та зробить великий внесок в трансформацію енергетичної галузі країни в цілому.

«За допомогою цієї технології ДТЕК стає більш стійкою, екологічною та ефективною компанією», - додає директор з інновацій.

Проте, як зазначається для повноцінної участі energy storage в енергетичному ринку України ще необхідно сформувати регуляторне середовище.

«У Канаді ми використовуємо системи накопичення енергії вже п'ять років. У нашої компанії є багато пілотних і комерційних проектів як в Канаді, так і в різних штатах США. Мені дуже приємно бути причетним до запуску першої такої технології і в Україні», - сказав генеральний директор компанії Sungrid (Канада) Джеремі Гьорц.

Як повідомляло агентство ExPro, у липні 2020р ДТЕК підписав контракт з американською компанією Honeywell на поставку літій-іонної системи накопичення енергії потужністю 1 МВт та ємністю 2,25 МВт-год. Запуск системи був запланований у 1 кв 2021р. 

В інтерв'ю агентству ExPro, (у вересні 2020р)  Емануеле Вольпе розповідав про особливості даного проекту та про майбутній розвиток систем накопичення як в Україні так і за її межами.

13:48 / 9 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події