ДТЕК планує на початку 2019р завершити будівництво Нікопольської СЕС

Енергохолдинг ДТЕК планує на початку наступного року завершити будівництво Нікопольської сонячної електростанції (Дніпропетровська обл) потужністю 200 МВт, яка стане найбільшим об’єктом сонячної генерації в Україні. За словами генерального директора компанії Максима Тімченко, ДТЕК інвестував в цю станцію €230 млн. Станція будується разом із партнером - китайською компанією CMEC. Вона буде складатися з 750 тис сонячних панелей виробництва китайських компаній Seraphim Solar System та Trina Solar. На станції будуть встановлені 80 інверторів, її прогнозований річний виробіток буде складати 280 млн кВт-год.

Максим Тімченко також додав, що до кінця 2019р ДТЕК планує сукупно інвестувати в альтернативні джерела енергії (ВЕС та СЕС) біля €1 млрд та збільшити портфель проектів до 1 ГВт встановленої потужності.

16:48 / 4 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події