ДТЕК планує на початку 2019р завершити будівництво Нікопольської СЕС

Енергохолдинг ДТЕК планує на початку наступного року завершити будівництво Нікопольської сонячної електростанції (Дніпропетровська обл) потужністю 200 МВт, яка стане найбільшим об’єктом сонячної генерації в Україні. За словами генерального директора компанії Максима Тімченко, ДТЕК інвестував в цю станцію €230 млн. Станція будується разом із партнером - китайською компанією CMEC. Вона буде складатися з 750 тис сонячних панелей виробництва китайських компаній Seraphim Solar System та Trina Solar. На станції будуть встановлені 80 інверторів, її прогнозований річний виробіток буде складати 280 млн кВт-год.

Максим Тімченко також додав, що до кінця 2019р ДТЕК планує сукупно інвестувати в альтернативні джерела енергії (ВЕС та СЕС) біля €1 млрд та збільшити портфель проектів до 1 ГВт встановленої потужності.

16:48 / 4 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події