ДТЕК очікує на початку 2020р рішення щодо позову до РФ через втрачені активи в Криму

Енерхолдинг ДТЕК очікує, що в першому кварталі 2020р буде рішення Міжнародного арбітражного суду в Гаазі щодо позову до Російської Федерації через втрачені активи компанії в анексованому Криму. Як повідомляє кореспондент ExPro, про це на брифінгу під час відкриття Нікопольської СЕС повідомив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

«В нас активна стадія розгляду нашого позову щодо «Крименерго». РФ прийняла рішення увійти в цей процес. Їх позиція змінилася. Якщо раніше, вони не визнавали позицію подібних судів, не визнавали юрисдикцію судів, які розглядають дані позови, то зараз ми готуємося до того, що РФ буде представлена», - заявив він.

Тімченко додав, що активний розгляд цього позову назначено на серпень. «Рішення очікуємо отримати в першому кварталі 2020р», - уточнив він. Також Тімченко додав, що об'єм нанесених для компанії збитків – це сотні мільйонів доларів.

Як повідомляв ExPro, у вересні 2018р ДТЕК почав підготовку позову до РФ через в втрачені активи в Криму, а в листопаді 2018р енергохолдинг подав позов до арбітражу.

16:00 / 19 квітня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події