ДТЕК очікує на початку 2020р рішення щодо позову до РФ через втрачені активи в Криму

Енерхолдинг ДТЕК очікує, що в першому кварталі 2020р буде рішення Міжнародного арбітражного суду в Гаазі щодо позову до Російської Федерації через втрачені активи компанії в анексованому Криму. Як повідомляє кореспондент ExPro, про це на брифінгу під час відкриття Нікопольської СЕС повідомив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

«В нас активна стадія розгляду нашого позову щодо «Крименерго». РФ прийняла рішення увійти в цей процес. Їх позиція змінилася. Якщо раніше, вони не визнавали позицію подібних судів, не визнавали юрисдикцію судів, які розглядають дані позови, то зараз ми готуємося до того, що РФ буде представлена», - заявив він.

Тімченко додав, що активний розгляд цього позову назначено на серпень. «Рішення очікуємо отримати в першому кварталі 2020р», - уточнив він. Також Тімченко додав, що об'єм нанесених для компанії збитків – це сотні мільйонів доларів.

Як повідомляв ExPro, у вересні 2018р ДТЕК почав підготовку позову до РФ через в втрачені активи в Криму, а в листопаді 2018р енергохолдинг подав позов до арбітражу.

16:00 / 19 квітня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події