ДТЕК Нафтогаз запроваджує концепцію «інтелектуальне родовище»

ДТЕК Нафтогаз запроваджує концепцію «інтелектуальне родовище» Про це сьогодні в Полтаві на міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні технології для підвищення ефективності роботи нафтогазовооо бізнесу» розказав Олексій Шиян, головний фахівець з інтенсифікації ПрАТ «Нафтогазвидобування».

В свої доповіді про цифровізацію як ключовий фактор успіху в нафтогазовій промисловості, він вперше застосував новий термін "інтелектуальне родовище" як комплекс цифрових проектів. За його словами, комплекс технічних та цифрових рішень дають можливість значно підвищити рівень стратегічного планування та аналізу (геологічні та гідродинамічні моделі родовищ, та моделі підготовки свердловинної продукції на установках підготовки газу), оперативного управління, автоматизованих систем та апаратний рівень. «Ми знаходимось в процесі впровадження цього проекту», - сказав Шиян, додавши, що компанія закуповує обладнання для нового проекту. Нагадаємо, що вчора ДТЕК Нафтогаз об‘явив тендер на закупівлю програмного забезпечення для проведення розрахунків процесів буріння.

16:51 / 22 листопада, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події