ДТЕК Нафтогаз вбачає ризики у виконанні умов УРП-проектів

Компанія «ДТЕК Нафтогаз» інвестує на першому етапі 1,2 млрд грн в роботи на Зінківській площі, УРП (Угода про розподіл продукції) по якій була підписана наприкінці минулого року, якщо будуть врегульовані законодавчі питання, пов’язані з оподаткуванням, регламентами, та повноваженнями державного уповноваженого органу, повідомляє пресслужба.

Нагадаємо право на розробку зазначеної ділянки, компанія отримала в результаті наймасштабнішого в історії України конкурсу УРП. Компанія вже зробила перші кроки в реалізації умов Угоди: зареєструвала представництво, почала обробку зібраної інформації щодо заповідних і природоохоронних зон на території прощі, а також приступила до камеральних робіт, відзначили в пресслужбі.

Разом з тим «ДТЕК Нафтогаз» виступає за конструктивну взаємодію з державою в рамках проєкту. Ефективна реалізація УРП суттєво підвищить інвестиційну привабливість України та стане чітким позитивним сигналом для внутрішніх і зовнішніх інвесторів.

Однак, на цьому етапі спостерігається ряд проблемних моментів, які в подальшому можуть негативно вплинути на своєчасне виконання попередніх умов. Неврегульованими залишаються законодавчі питання, пов’язані з оподаткуванням, регламентами, повноваженнями державного уповноваженого органу та інші. Якщо ці ризики не будуть зняті з боку держави, ефективна реалізація проєктів УРП буде під питанням, наголосили в компанії.

«ДТЕК Нафтогаз» планує суттєві інвестиції в цей проєкт. Деякі роботи ми вже розпочали. Як інвестор, ми зацікавлені в максимальній ефективності та очікуємо виконання попередніх умов Угоди від держави. Уже на цьому етапі компанія бачить певні ризики, які можуть вплинути на виконання проектів УРП. Ми сподіваємося на побудову конструктивного діалогу, аби усунути ці ризики і ефективно працювати в рамках УРП задля забезпечення енергетичної незалежності України», – зазначила Наталія Гребенюк, виконавча директорка ТОВ «ДТЕК Нафтогаз», яку цитує пресслужба.

Довідка ExPro

ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» – найбільша приватна газовидобувна компанія в Україні. Компанія збільшила видобуток у 2020р природного газу на 11%, до 1,84 млрд куб м, в порівнянні з 2019р, що є історичним рекордом серед приватних газовидобувних компаній у галузі. З 2013 р. «ДТЕК Нафтогаз» збільшив видобуток газу більш ніж у 3 рази, продемонструвавши стрімку динаміку розвитку у газовидобувному секторі країни. З травня 2021р ДТЕК Нафтогаз є найбільшою приватною компанією з видобутку рідких вуглеводнів, понад 9 тис т на місяць. 100% компанії належить SCM Limited.

Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов. Генеральний директор ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» Ігор Щуров.

10:05 / 9 липня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події