«Донбасенерго» припинило діяльність антикризової ради

ПАТ «Донбасенерго» припинило діяльність антикризової ради, яка була створена для мінімізації ризиків, повʼязаних із тривалою аварійною зупинкою Словʼянської ТЕС. В компанії повідомляють, що фінансовий стан стабілізується.

Про це повідомив пресцентр компанії.

«Компанія «Донбасенерго» повідомляє про припинення діяльності антикризової ради, яка була створена для запобігання виникненню надзвичайної ситуації техногенного та соціального характеру, мінімізації ризиків та наслідків, пов'язаних із тривалою аварійною зупинкою генеруючого обладнання Слов'янської ТЕС, яка сталася 17 січня 2021 р», - вказують в компанії.

В «Донбасенерго» вказали, що компанія вже виплачує заробітну плату своїм співробітникам у законодавчо встановлені терміни та розпочався процес погашення боргів перед кредиторами.

Як повідомляли в ExPro, виробництво електроенергії на Слов’янській ТЕС вдвічі – до 1,598 млрд кВт-год, у порівнянні з показниками 2020р, через проведення ремонтних робіт у січні-травні 2021р.

Щодо розрахунків з кредиторами, в ExPro повідомляли, що «Донбасенерго» має сплатити кіпрській компанії Antex Intertrade LTD $7,79 млн заборгованості як поручитель за кредитні зобов’язання фірми «Вертикаль Київ» за поставку вугілля з Росії для Слов'янської ТЕС.

Як повідомлялося в ExPro Electricity Weekly, Компанія-постачальник електричної енергії «ДЕ Трейдинг», що є афілійованою до «Донбасенерго»,звернулась до Господарського суду міста Києва з вимогою стягнути з ДП «НАЕК «Енергоатом» 27,68 млн грн за невиконання обов’язків за договором-купівлі-продажу електроенергії на УЕБ.

«До Господарського суду міста Києва надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Де Трейдинг» з вимогами до ДП «НАЕК «Енергоатом» в особі відокремленого підрозділу «Енергоатом-Трейдинг» про стягнення 27 685 239 грн 70 коп. збитків за договором купівлі-продажу електричної енергії від 14.06.2021», - йдеться в ухвалі.

В «ДЕ Трейдинг» розгляд справи поки не коментують. 

13:32 / 27 січня 2022

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події