До України прибуло перше судно з вугіллям з США для ДТЕК та «Центренерго»

До України 20 листопада прибуло перше судно класу «Панамакс» із 60,5 тис тонн вугілля із США, яке законтрактувала компанія ДТЕК для потреб «Центренерго».

Про це повідомив прес-центр «ДТЕК Енерго».

«20 листопада о 21:00 судно пришвартувалося до причалу в порту Південний. Партія 60,5 тис. тонн вирушить на електростанції державної генерації «Центренерго». Розраховуємо, що це дозволить частково стабілізувати державним ТЕС ситуацію з паливозабезпеченням та виробляти, за потреби, більше електроенергії під час зростання споживання в енергосистемі України», - прокоментував поставку вугілля генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв.

Зокрема, в «Центренерго» зазначили, що компанія планує забезпечити поставки вугілля морським шляхом, аби уникнути ризиків енергетичної блокади, яку розпочала Російська Федерація стосовно України. Також, в державній генеруючій компанії наголосили, що власний видобуток на українських шахтах не покриває потреби генерації.

Також, в «Центренерго» зазначили, що планують здійснювати поставки вугілля з Казахстану морським шляхом, проте яким чином це відбуватиметься, не зазначили.

Як повідомляли в ExPro раніше, до України прямує 7 суден класу «Панамакс» із законтрактованим вугіллям для теплових електростанцій, яке покриватиме витрати палива до кінця року. Ці судна зафрахтувала компанія ДТЕК Енерго. Очікується, що усі суднові партії прибудуть до України протягом листопада 2021 – січня 2022 року. Наступна партія очікується у кінці листопаді, 4 – у грудні і 1 – у січні. Перше судно, яке вже прибуло до України доставило вугілля для потреб «Центренерго». Інші 6 призначені для потреб ДТЕК.

Актуальну інформацію про постачання та витрати вугілля на ТЕС можна дізнатись за підпискою на спеціалізоване видання ExPro Electricity Weekly.

Замовити підписку на видання ви можете звернувшись на електронну пошту: [email protected], або звернувшись за номером + 38 044 425-55-56

10:41 / 22 листопада 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події