«Дніпрогаз» підготувався до зими

У 2021р компанія спрямувала 13,2 млн грн на забезпечення сталої та безаварійної роботи системи газопостачання Дніпра та Дніпровського району під час осінньо-зимового періоду.

Для підвищення рівня безпеки та надійного газопостачання клієнтів з початку року фахівці «Дніпрогазу» модернізували та реконструювали близько 1 км застарілих сталевих газопроводів, провели реконструкцію 2 ГРП з повною заміною обладнання.

Також співробітники компанії модернізували 12 ШГРП, замінили 10 засувок у газових колодязях та більше 250 кранів на газопроводах-вводах у житлові будинки, виконали капітальний ремонт та модернізацію 28 станцій катодного захисту газопроводів.

«З кожним роком зростає кількість мереж, що потребують ремонту. На території ліцензійної діяльності нашої компанії 64% газопроводів експлуатуються вже більше 30 років. Саме тому вчасна модернізація та реконструкція всіх складових ГРМ є важливим етапом у підготовці до нового опалювального сезону. Фахівці нашої компанії продовжують проводити комплекс заходів, спрямованих на підвищення надійності газопостачання споживачам», – коментує в.о. технічного директора «Дніпрогазу» Сергій Матієнко.

Усі кошти, що надходять від дніпрян у вигляді плати за доставку газу, спрямовуються на утримання газорозподільних мереж і споруд на них, модернізацію, капітальні та поточні ремонти, підтримання належного тиску в газорозподільній системі, повноцінну роботу аварійно-диспетчерської служби «104».

Так, з початку року працівниками АДС було опрацьовано близько 12 тис викликів від споживачів, з яких 8 тис стосувались наявних витоків газу з газопроводів.

16:15 / 19 жовтня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події