Держгеонадра планує в лютому-березні 2019р провести перші електронні торги нафтогазовими ділянками

Державна служба геології і надр України планує в лютому-березні наступного року провести перший електронний аукціон з продажу спецдозволів на розвідку та видобуток корисних копалин, на який буде винесено біля 30 ділянок з покладами нафти і природного газу. Про це, під час форуму надрокористувачів на міжнародній виставці Mining World Ukraine в коментарі для Expro Gas and Oil повідомив в. о. голови служби Олег Кирилюк.

«Якщо в жовтні буде підписана і вступить в дію постанова Кабінету міністрів про електронні аукціони, то ми розраховуємо, що перші аукціони можуть пройти в кінці лютого – на початку березня наступного року», - сказав він, додавши, що на цей аукціон Держгеонадра планує винести біля 30 нафтогазових ділянок, а також ділянки з іншими корисними копалинами.

За словами Кирилюка, раніше Держгеонадна розробила проект урядової постанови, яка регламентує проведення електронних аукціонів, та наприкінці червня 2018р презентувала його на засіданні Кабінету міністрів.

«Сьогодні він (проект постанови – ред.) вже поданий на підпис прем’єр-міністру, можливо, сьогодні він буде підписаний», - прокоментував голова відомства, зазначивши, що електронні аукціони покликані максимально спростити доступ інвесторів до надр, оскільки з їх введенням надрокористувач не буде спілкуватися з представниками служби, а буде працювати на електронному майданчику.

«На сьогодні ми запросили більше 5 компаній, які мають електронні майданчики для того, щоб визначити переможця для проведення торгів», - повідомив Кирилюк, додавши, що Держгеонадра планують визначити майбутнього організатора електронних торгів протягом одного місяця. На майданчику буде виставлена повна геологічна інформація із вказанням місця розташування, географічних координат та інша важливі дані для прийняття інвестиційного рішення потенційним надрокористувачем.

14:52 / 10 жовтня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події