Держгеонадра планує в лютому-березні 2019р провести перші електронні торги нафтогазовими ділянками

Державна служба геології і надр України планує в лютому-березні наступного року провести перший електронний аукціон з продажу спецдозволів на розвідку та видобуток корисних копалин, на який буде винесено біля 30 ділянок з покладами нафти і природного газу. Про це, під час форуму надрокористувачів на міжнародній виставці Mining World Ukraine в коментарі для Expro Gas and Oil повідомив в. о. голови служби Олег Кирилюк.

«Якщо в жовтні буде підписана і вступить в дію постанова Кабінету міністрів про електронні аукціони, то ми розраховуємо, що перші аукціони можуть пройти в кінці лютого – на початку березня наступного року», - сказав він, додавши, що на цей аукціон Держгеонадра планує винести біля 30 нафтогазових ділянок, а також ділянки з іншими корисними копалинами.

За словами Кирилюка, раніше Держгеонадна розробила проект урядової постанови, яка регламентує проведення електронних аукціонів, та наприкінці червня 2018р презентувала його на засіданні Кабінету міністрів.

«Сьогодні він (проект постанови – ред.) вже поданий на підпис прем’єр-міністру, можливо, сьогодні він буде підписаний», - прокоментував голова відомства, зазначивши, що електронні аукціони покликані максимально спростити доступ інвесторів до надр, оскільки з їх введенням надрокористувач не буде спілкуватися з представниками служби, а буде працювати на електронному майданчику.

«На сьогодні ми запросили більше 5 компаній, які мають електронні майданчики для того, щоб визначити переможця для проведення торгів», - повідомив Кирилюк, додавши, що Держгеонадра планують визначити майбутнього організатора електронних торгів протягом одного місяця. На майданчику буде виставлена повна геологічна інформація із вказанням місця розташування, географічних координат та інша важливі дані для прийняття інвестиційного рішення потенційним надрокористувачем.

14:52 / 10 жовтня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події